Sklep Kier
Kier

styl życia w zgodzie z naturą

Witamy na stronie Marimax Polska Sp. z o.o. Zajmujemy się importem, dystrybucją, a także eksportem wysokiej jakości produktów spożywczych. Naszą ofertę KIERujemy do osób ceniących zdrowy styl życia. Staramy się spełniać oczekiwania naszych konsumentów i zapewnić uczciwe warunki naszym kontrahentom. Na stronie znajdą Państwo katalog produktów, informacje o naszej Grupie oraz inicjatywy, w które się angażujemy.

Informacja o administratorze danych

Informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marimax sp. z o.o. sp. komandytowa, ul. Poezji 18, 04-994 Warszawa, zwany dalej Administratorem.
 2. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowych, przedstawienia oferty handlowej i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
 4. Podanie danych jest niezbędne do nawiązania kontaktu.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 6. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu
Formularz modyfikacji danych
Prośba o usunięcie danych

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.