Sklep Kier
Kier

gotuj z nami

Kuchnia jest idealnym miejscem do spędzania czasu razem z rodziną. Zabawy kulinarne rozwijają umiejętność pracy zespołowej, zdolności manualne, kreatywność i odpowiedzialność. Korzystając z produktów naszych marek, nauczysz swoje pociechy również właściwych nawyków żywieniowych. Wspólnie przygotowane posiłki, dostarczą im niezbędną dla właściwego rozwoju, porcję wartości odżywczych.

gotuj z nami

Dzieci nie przepadają za zdrową żywnością? To mit. Podobnie jak dorośli, dzieci jedzą oczami. Produkty z naszej oferty to niewyczerpane źródło inspiracji. Wyczarujcie razem warzywne zwierzątka, łódeczki, naturalnie słodkie sorbety, a Twoje dziecko poprosi o dokładkę. Oczy cieszą też kolorowe sałatki w stylu śródziemnomorskim. Grecka z oliwkami i serem feta, skropiona naszym octem balsamicznym lub oliwą z oliwek, to propozycja na grilla z przyjaciółmi. Jest lekkostrawna, więc stanie się doskonałym uzupełnieniem karkówki bądź innych mięsnych rarytasów z rusztu.

Zupy są niedoceniane, a dają tak wiele możliwości: na słono (pomidorowa z pomidorów Pelati lub Passaty di pomodoro), na słodko (z truskawek), pikantna (chilli z fasolą). Rozgrzewająca lub gazpacho, lżejsza lub kremowa ze szparagów. Podawana w kubku, misce czy salaterce - wszystkie łączy wysoka zawartość witamin i soli mineralnych. A na danie główne proponujemy paellę z małżami czy spaghetti z oryginalnym włoskim sosem Riviera bądź Puttanesca. Co więcej, nasze produkty to fantastyczna podstawa do sosów, dipów i deserów. Od czasu do czasu warto sobie pofolgować i pozwolić na przykład na porcję lodów z brzoskwinią Gold Edition czy morelą.

w zgodzie z naturą

Popieramy wszystkie inicjatywy mające na celu wprowadzenie do codziennego menu jak najwięcej naturalnych składników.

więcej >>

gotuj z nami

Dzieci nie przepadają za zdrową żywnością? To mit. Podobnie jak dorośli, dzieci jedzą oczami.

więcej >>

giełda zdrowia

Moim zdaniem oliwa z oliwek "extra virgin" zasługuje na miejsce w aptekach, a państwo powinno refundować wystawione na nią recepty!

więcej >>

ochrona środowiska

Ekologia znaczy dla nas więcej niż modny slogan. Jesteśmy świadomi, że przyszłość naszej firmy zależy od kondycji środowiska naturalnego.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.