Sklep Kier
Kier

ochrona środowiska

Naszą Grupę tworzą firmy z tradycjami rodzinnymi, a także międzynarodowe przedsiębiorstwa rozumiejące, że podstawą każdego społeczeństwa jest rodzina. Szacunek dla ziemi, której owoce pozwalają utrzymać rodzinę, ma szczególne dla nich znaczenie. Czerpiąc z jego zasobów, czujemy się w obowiązku zaproponować coś w zamian. Ponadto, wwspółpracujemy wyłącznie z koncernami, które postępują odpowiedzialnie. Działamy uczciwie i planujemy dalekowzrocznie, chcąc dostarczyć wyłącznie zdrową żywność.

ochrona środowiska

Bogactwo przyrody jest ogromne, ale nie bezgraniczne. Ochronę środowiska rozumiemy jako rozsądne korzystanie z zasobów natury. Dążymy do tego, aby nie naruszać w sposób nieodwracalny ekosystemów. W tym zakresie wspieramy między innymi akcję Dolphin Safe. Tuńczyk z naszej oferty pochodzi wyłącznie z połowu metodami bezpiecznymi dla delfinów, co oznacza, że nie stosujemy dryfujących sieci. Sieci tego typu zagarniają całe ławice ryb wraz ze zwierzętami nieprzeznaczonymi do komercyjnego połowu.

Wszyscy nasi partnerzy spełniają rygorystyczne normy dotyczące utylizacji odpadów. Podążając za najnowszymi odkryciami technologicznymi, wciąż udoskonalają metody produkcji tak, aby zminimalizować emisję zanieczyszczeń.

Jako Grupa, wspieramy szereg inicjatyw edukacyjno-promocyjnych, które mają doprowadzić do zmiany negatywnych nawyków związanych z segregacją i wtórnym wykorzystaniem odpadów. Współpracujemy z Rekopol - najlepiej ocenianą organizacją odzysku odpadów w Polsce, która jest inicjatorem „Dnia Bez Śmiecenia”. Jeżeli przyszłość środowiska naturalnego i jakość żywności ma dla Was znaczenie, włączcie się w akcję poprzez codzienne segregowanie śmieci oraz wysłanie znajomemu www.dzienbezsmiecenia.pl

w zgodzie z naturą

Popieramy wszystkie inicjatywy mające na celu wprowadzenie do codziennego menu jak najwięcej naturalnych składników.

więcej >>

gotuj z nami

Dzieci nie przepadają za zdrową żywnością? To mit. Podobnie jak dorośli, dzieci jedzą oczami.

więcej >>

giełda zdrowia

Moim zdaniem oliwa z oliwek "extra virgin" zasługuje na miejsce w aptekach, a państwo powinno refundować wystawione na nią recepty!

więcej >>

ochrona środowiska

Ekologia znaczy dla nas więcej niż modny slogan. Jesteśmy świadomi, że przyszłość naszej firmy zależy od kondycji środowiska naturalnego.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.