Sklep Kier
Kier

giełda zdrowia

Lekarz medycyny dr Jacek Roik to uznany autorytet do spraw zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, z którym współpracujemy od wielu lat. Zainicjował Wirtualne Targi Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych. Jest zwolennikiem medycyny holistycznej. Jej ideę zaczął szerzyć podczas długoletniej praktyki lekarskiej, a także poprzez felietony pt. „Jak zdrowo żyć?” publikowane w tygodniku „Nowe Azoty”.

giełda zdrowia

Szanowni Państwo,

pracując jako lekarz pierwszego kontaktu zauważyłem, że moje recepty trafiają do kosza na śmieci zaraz po wyjściu pacjenta z przychodni. To wtedy zrodziła się we mnie idea przepisywania recept na zdrowy styl życia! Według mnie, aktywność fizyczna i zdrowa żywność marek takich jak Kier, są w stanie zapobiec negatywnym procesom zachodzącym w naszym organizmie, a nawet je cofnąć. Dlatego stałem się propagatorem diety śródziemnomorskiej, którą zaleca Światowa Organizacja Zdrowia. Włosi, Hiszpanie czy Grecy żyją dłużej, ciesząc się doskonałą kondycją, gdyż ich jadłospis oparty jest głównie na niemodyfikowanych warzywach, rybach, owocach morza i oliwie z oliwek.

Moim zdaniem oliwa z oliwek "extra virgin" zasługuje na miejsce w aptekach, a państwo powinno refundować wystawione na nią recepty! W niektórych przypadkach z powodzeniem może ona zastąpić o wiele droższe leki chemiczne, które obniżają poziom cholesterolu. Zalecam, by szukać na półkach sklepowych oliwy oznaczonej jako Extra Virgin olive oil (np. Ballester), gdyż jest uzyskiwana w sposób nie zmieniający podstawowych właściwości owoców.

 

Zapraszam Państwa do odwiedzenia Wirtualnych Targów Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych (www.zdrowetargi.pl), gdzie znajdziecie między innymi wysokiej jakość produkty marki Kier. Na stronie będziecie Państwo mogli również zapoznać się z moimi dotychczasowymi artykułami, a także zakupić moją książkę „Choroby cywilizacyjne. Jak żyć w zdrowiu i nie dopuścić do choroby?”.

 


Z poważaniem,
lek. med. dr Jacek Roik
Konsultacje w sprawie profilaktyki chorób cywilizacyjnych:
e-mail: roik@roik.pl; web: www.roik.pl

w zgodzie z naturą

Popieramy wszystkie inicjatywy mające na celu wprowadzenie do codziennego menu jak najwięcej naturalnych składników.

więcej >>

gotuj z nami

Dzieci nie przepadają za zdrową żywnością? To mit. Podobnie jak dorośli, dzieci jedzą oczami.

więcej >>

giełda zdrowia

Moim zdaniem oliwa z oliwek "extra virgin" zasługuje na miejsce w aptekach, a państwo powinno refundować wystawione na nią recepty!

więcej >>

ochrona środowiska

Ekologia znaczy dla nas więcej niż modny slogan. Jesteśmy świadomi, że przyszłość naszej firmy zależy od kondycji środowiska naturalnego.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.