Sklep Kier
Kier

w zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą oznacza korzystanie z dobroczynnych zasobów, które oferuje nam nasza planeta, odpowiedzialnie i z wdzięcznością. Jeżeli uległeś zdrowej modzie na zdrowy tryb życia, to zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, postaramy się, aby jakość naszych produktów oraz ich bogactwo wartości odżywczych Cię przekonało.

w zgodzie z naturą

Zachęcamy do inicjowania działań mających na celu wprowadzenie do codziennego menu jak najwięcej naturalnych składników. Dzięki zdrowej, urozmaiconej diecie i regularnym posiłkom zyskacie więcej energii. Będziecie gotowi stawić czoło nowym wyzwaniom i realizować własne hobby.Tylko systematyczne i długofalowe dbanie o kondycję pozwoli zachować równowagę pomiędzy wiekiem wynikającym z daty urodzenia a faktycznym wiekiem organizmu.
Jeżeli jesteś typem odkrywcy i lubisz przekraczać granice, możesz wyruszyć na podbój świata poprzez sporty ekstremalne i niezwykłe wyprawy. Możesz również działać spokojniej i lokalnie, na przykład poprzez spacery z psem czy pielenie ogródka. Rower to cudowne narzędzie do produkcji endorfiny czyli hormonu szczęścia. Forma nie ma znaczenia, liczą się chęci, a nasze produkty doskonale sprawdzają się na prowiant podczas wszelkiego typu wypraw: na działkę, biwaki, rejsy żaglówkami, wędrówki po górach.

w zgodzie z naturą

Popieramy wszystkie inicjatywy mające na celu wprowadzenie do codziennego menu jak najwięcej naturalnych składników.

więcej >>

gotuj z nami

Dzieci nie przepadają za zdrową żywnością? To mit. Podobnie jak dorośli, dzieci jedzą oczami.

więcej >>

giełda zdrowia

Moim zdaniem oliwa z oliwek "extra virgin" zasługuje na miejsce w aptekach, a państwo powinno refundować wystawione na nią recepty!

więcej >>

ochrona środowiska

Ekologia znaczy dla nas więcej niż modny slogan. Jesteśmy świadomi, że przyszłość naszej firmy zależy od kondycji środowiska naturalnego.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.