Sklep Kier
Kier

nasze wartości

Każdego dnia miliony klientów wybierają produkty z naszej oferty, w Europie i poza nią. To dla nas wyróżnienie wiążące się z odpowiedzialnością.  Wierzymy, że dieta uwzględniająca naturalne, pełnowartościowe składniki wpływa pozytywnie na Państwa samopoczucie i dodaje energii, dlatego obraliśmy Kierunek dobry z natury.

nasze wartości

PASJA – selekcjonujemy najwyższej jakości produkty tak, aby były zwierciadłem naturalnego smaku oraz zdobyły sympatię największych smakoszy i biesiadników domowego stołu. Zachęcamy do poznania tradycyjnych polskich dań, a także do odkrywania nowych smaków z kuchni świata m.in. śródziemnomorskiej i orientalnej.

ZDROWIE – to nasze największe wyzwanie. W trosce o zdrowie naszych klientów wybieramy produkty, które dostarczają im codzienną dawkę witamin oraz innych niezbędnych dla organizmu wartości odżywczych. Oferując m.in. podstawowe składniki kuchni śródziemnomorskiej, promujemy jedną z najzdrowszych diet na świecie.

OCHRONA ŚRODOWISKA – czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko. Nie tylko przestrzegamy obowiązujących norm, ale także wspieramy różne akcje edukacyjne, mające na celu systematyczne zmniejszanie zanieczyszczenia środowiska.                                                                       

PROFESJONALIZM – nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i udoskonalamy metody pracy. Chcemy służyć klientom fachową obsługą i być rzetelnym partnerem dla kontrahentów. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, dystrybutorów i partnerów. Staramy się zapewnić im optymalne warunki do rozwoju.

nasze wartości

<b>nasze</b> wartości

Nasze wartości są dla nas kompasem, który nieomylnie wskazuje Kierunek dobry z natury.

więcej >>

kariera

<b>kariera</b>

Nasz Zespół to doświadczenie, pasja, talent, różnorodność silnie połączone przez wspólny cel.

więcej >>

współpraca

<b>współpraca</b>

Owocną współpracę pojmujemy jako zysk dla obu stron. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami o naszej firmie.

więcej >>

grupa

<b>grupa</b>

Z dumą prezentujemy portfolio z markami naszych stałych, renomowanych partnerów.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.