Sklep Kier
Kier

kariera

Pełnowartościowy produkt to nasz główny cel.  Kreatywni, zdolni i sumienni ludzie to nasz potencjał. Jeden Zespół - Wiele Osobowości - Wspólny Sukces to nasz sposób myślenia. 

kariera

W naszej firmie nie ma ludzi przypadkowych. Jesteśmy silnie zmotywowanym zespołem, składającym się z nietuzinkowych osobowości, które ze sobą współgrają. Podnosimy kwalifikacje, dążymy do rozwoju własnej osobowości, poszerzamy horyzonty, aby wspólnie podejmować nowe wyzwania, które stawiają przed nami klienci. Działamy dynamicznie i z pełną odpowiedzialnością, bo wierzymy, że tylko w ten sposób można zagwarantować najwyższą jakość produktów i usług.

Od kandydatów oczekujemy: dobrej organizacji pracy, dotrzymywania założonych terminów, umiejętności korzystania z doświadczenia wieloletnich pracowników, inicjatywy własnej oraz otwartości na indywidualne potrzeby klienta. Cenimy umiejętność szybkiej akomodacji do zmian i głowy pełne innowacyjnych pomysłów. Stawiamy na ludzi zdolnych i obowiązkowych, aby zapewnić klientom profesjonalną obsługę.

nasze wartości

<b>nasze</b> wartości

Nasze wartości są dla nas kompasem, który nieomylnie wskazuje Kierunek dobry z natury.

więcej >>

kariera

<b>kariera</b>

Nasz Zespół to doświadczenie, pasja, talent, różnorodność silnie połączone przez wspólny cel.

więcej >>

współpraca

<b>współpraca</b>

Owocną współpracę pojmujemy jako zysk dla obu stron. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami o naszej firmie.

więcej >>

grupa

<b>grupa</b>

Z dumą prezentujemy portfolio z markami naszych stałych, renomowanych partnerów.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.