Sklep Kier
Kier

współpraca

Państwa zadowolenie jest dla nas szansą na długo- terminową kooperację, dlatego oprócz atrakcyjnych warunków handlowych, działamy według przejrzystych zasad. Mamy nadzieję, że szeroka gama produktów odpowie na Państwa potrzeby. Jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

współpraca

SZEROKI ZASIĘG – obszar naszej współpracy obejmuje 32 kraje, a sieć dystrybucji naszej grupy rozciąga się na 17 państw. Nasi kontrahenci i partnerzy to renomowane przedsiębiorstwa z Unii Europejskiej, Azji, Stanów Zjednoczonych oraz innych regionów świata. Dotarliśmy do tak odległych zakątków jak Indie, Japonia czy Australia.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ – współpracujemy wyłącznie z dostawcami poddającymi swoje produkty zaawansowanym systemom kontroli jakości. Wszyscy oni posiadają międzynarodowe certyfikaty: HACCP, IS0 9001:2000 i BRC Global Standard - FOOD. Są to firmy z rodzinną tradycją, w których dbałość o naturalny smak jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

SZYBKOŚĆ REALIZACJI - dysponujemy własnymi magazynami oraz zapleczem logistycznym. Stosujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie transportu i obsługi przepływu towaru. Dzięki temu, dostawy na terenie Polski realizujemy w trybie 24 h. Zapewniamy ciągłość dostaw przy zachowaniu jakości usług i produktów.                                                               

GRONO ODBIORCÓW - naszymi klientami są międzynarodowe oraz polskie sieci handlowe, hurtownie, sektor HoReCa. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybutorów i poszukujemy nowych partnerów. Szeroka gama produktów obejmuje obecnie ponad 250 produktów. Specjalizujemy się w składnikach kuchni śródziemnomorskiej, orientalnej, a także rybach morza i oceanu.

nasze wartości

<b>nasze</b> wartości

Nasze wartości są dla nas kompasem, który nieomylnie wskazuje Kierunek dobry z natury.

więcej >>

kariera

<b>kariera</b>

Nasz Zespół to doświadczenie, pasja, talent, różnorodność silnie połączone przez wspólny cel.

więcej >>

współpraca

<b>współpraca</b>

Owocną współpracę pojmujemy jako zysk dla obu stron. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami o naszej firmie.

więcej >>

grupa

<b>grupa</b>

Z dumą prezentujemy portfolio z markami naszych stałych, renomowanych partnerów.

więcej >>

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.